vždy kvalitně a včas
ilustrační obrázek podkategorie

Aktuality

20.04.2018 - DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ

Slavíme Den Země a v průběhu celého měsíce dubna nosíme staré a nepoužívané elektro zařízení k recyklaci a přispíváme tak k ochraně našeho životního prostředí.

12.04.2018 - Pozvánka na veletrh Svět knihy 2018

Pozvánka na veletrh Svět knihy 2018

Vážení obchodní partneři,

srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu Svět knihy 2018, který se uskuteční na Výstavišti Praha - Holešovice 10. - 13. května 2018.

Najdete nás již tradičně v právém křídle Průmyslového paláce ve stánku P 206, kde Vám ukážeme naše produktové novinky a speciality. Těšíme se na Vás.

 

22.03.2018 - Veselé Velikonoce

Přejeme krásné prožití Velikonočních svátků a jaro plné slunce.

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

16.03.2018 - Soutěž DUPLEX pro studenty ASŠ

Soutěž DUPLEX pro studenty ASŠ

Ve spolupráci s Albrechtovou střední školou jsme spustili první ročník odborné polygrafické a tiskařské soutěže DUPLEX. V období března až června studenti oborů polygrafie a tiskař na polygrafických strojích řeší realizaci konkrétní zakázky, která je tematický zaměřena na výročí 550 let tisku v Čechách.  Závěrečná obhajoba, vyhodnocení odbornou porotou a slavnostní předání cen vítězům proběhne v červnu. Všem účastníkům držíme palce a těšíme se na jejich výsledky.

13.03.2018 - DEN PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ!

DEN PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ!

Srdečně Tě zveme na Den pracovních příležitostí

KDY: ve středu 18.dubna 2018 od 9 – 16 hodin (udělej si čas 1,5 hodiny)

KDE: prostory tiskárny FINIDR, Lipová 1965, Český Těšín

Co Tě čeká? Představíme Ti aktuální volné pracovní pozice. Odpovíme Ti na Tvé otázky. Projdeme si výrobní prostory a vysvětlíme Ti, jak to u nás funguje.

Čas prohlídky je nutné si rezervovat ZDE nebo telefonicky na čísle +420 558 772 233.

01.02.2018 - Co nového se o nás píše?

Co nového se o nás píše?

"Jaroslav Drahoš je nepřehlédnutelný nejen svojí postavou, ale také tím, čeho dosáhl. Téměř polovinu svého života staví „fabriku“, jak sám říká, která se v celoevropském měřítku řadí mezi nejvýznamnější výrobce knih..."

Více se dozvíte v tomto článku.

 

08.01.2018 - Den s tiskárnou FINIDR

Den s tiskárnou FINIDR

Hledáš práci? Přidej se k nám!

Srdečně Tě zveme na Den s tiskárnou FINIDR - prezentaci pracovních příležitostí

KDY: v úterý 30. ledna 2018 od 9 do 16 hodin (udělej si čas 1,5 hodiny)

KDE: prostory tiskárny FINIDR, Lípová 1965, Český Těšín

Na co se můžeš těšit? Na osobní setkání s personalistkami s možností pohovoru na místě. Podíváš se do výrobních prostor a dozvíš se, jak to u nás funguje.

Čas prohlídky je nutné si rezervovat ZDE nebo telefonicky na čísle +420 558 772 233.

18.12.2017 - PF 2018

Děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a těšíme se na společnou jízdu v novém roce 2018.

Přejeme Vám pohodové svátky.

PF 2018
PF 2018

05.12.2017 - Získali jsme stříbrné ocenění

Získali jsme stříbrné ocenění

Naše tiskárna byla oceněna za spolupráci se školami v rámci projektu SCHOOL FRIENDLY, který pořádalo Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje. Vyhodnocení výsledků se uskutečnilo začátkem prosince v průběhu galavečera „REGION PRO SEBE 2017“, kde jsme toto stříbrné ocenění převzali.

A jak u nás taková spolupráce vypadá? Tak například darujeme papír, který děti užívají k pracovním a výtvarným činnostem, tiskneme materiály pro školy zdarma, finančně podporujeme organizace věnující se dětem, zajišťujeme studentům odborné praxe v naší tiskárně nebo odbornou výuku na školách a mnoho dalšího.

Jsme rádi, že dlouhodobou spoluprací můžeme přispět ke vzdělanosti a dobré budoucnosti dětí a mládeže v našem regionu a jeho blízkém okolí.

24.11.2017 - 300. MILIONTÁ KNIHA

300. MILIONTÁ KNIHA

Úterý 21.11. bylo pro naši tiskárnu speciální. Vyrobili jsme a slavnostně pokřtili u nás vyrobenou 300. miliontou knihu – titul Paris mythique od nakladatelství Parigramme. Sešli jsme se všichni v prostorách výroby, kde nám při slavnostním projevu pan majitel Jaroslav Drahoš poděkoval a zdůraznil důležitost každého z nás. Milým překvapením pro nás byla sváteční snídaně a netradiční oběd.

Jsme velmi rádi, že je o knihy z naší tiskárny zájem a těšíme se na další krásné tituly našich klientů.

300. MILIONTÁ KNIHA
300. MILIONTÁ KNIHA
300. MILIONTÁ KNIHA
300. MILIONTÁ KNIHA
300. MILIONTÁ KNIHA

07.11.2017 - Vítáme stovky návštěvníků ročně

Vítáme stovky návštěvníků ročně

Věděli jste, že naše tiskárna již více než 15 let nabízí exkurze nejen pro školáky, ale také pro širokou veřejnost? Jenom za letošní rok se do našich výrobních prostor přišlo podívat téměř 700 návštěvníků. Na hodinové prohlídce „Jak vzniká kniha“ vám některý z našich průvodců představí celý příběh výroby knížek a to od počáteční objednávky, až po zabalení a expedici hotových knih.

Chcete také nahlédnout do našeho zákulisí? Neváhejte nás kontaktovat na emailu: marketing@finidr.cz.

Vítáme stovky návštěvníků ročně
Vítáme stovky návštěvníků ročně

26.09.2017 - Veletrh ve Frankfurtu

Veletrh ve Frankfurtu

Vážení obchodní partneři,
srdečně Vás zveme do naší expozice na mezinárodním knižním veletrhu Frankfurt 2017, který se uskuteční od 11. do 15. října 2017.
Naleznete nás již tradičně v hale č. 4.0 ve stánku F 37. Rádi Vás uvidíme a v příjemném prostředí společně probereme nejenom pracovní úspěchy

01.08.2017 - Knihy bez uhlíkové stopy

Knihy bez uhlíkové stopy

Dosáhli jsme úspěšného snížení firemní i produktové uhlíkové stopy, která vzniká z našich činností při výrobě knih. Firemní uhlíkovou stopu se nám podařilo snížit o výborných 12 % zejména díky nákupu zelené energie. Plán řízení uhlíkové stopy nám nadále pomáhá dlouhodobě zlepšovat dopad na životní prostředí. Díky tomu můžeme našim klientům nabízet knihy bez uhlíkové stopy, výrobky COneutral.
Více informací zde

Knihy bez uhlíkové stopy

10.07.2017 - Malé zázraky Zdravotních klaunů

Malé zázraky Zdravotních klaunů

Víme, že smích je důležitý a dokáže léčit. Zdravotní klauni přináší úsměv dětem, rodičům a seniorům, kteří prožívají nelehké chvíle v nemocnicích a domovech. Tito klauni dělají zázraky a proto je naše tiskárna podporuje: finančně se spolupodílela na tisku knížky příběhů Zdravotních klaunů s titulem Malé zázraky II.. V květnu letošního roku jsme vyrobili a odeslali náklad 4000 kusů do jejich centrály v Praze.
V současné době má tato nezisková organizace s národní a mezinárodní působností celkem 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří navštěvují pravidelně 64 nemocnic a 7 domovů pro seniory.
Zdravotní klauni jou partnerem RED NOSES International (RNI) a European Federation of Hospital Clowning Organizations (EFHCO). 
Děkujeme zdravotním klaunům za obrovské množství zázraků „malých“. Když se usměje dítě, které se týden neusmálo. Když promluví, kdo dlouho nemluvil. Když přestane srdceryvný pláč a nahradí ho úsměv, smích. Když se podaří zapomenout na bolest, strach a bezmoc.

02.06.2017 - 10. ročník mezinárodního festivalu Čtení nad Olzou

10. ročník mezinárodního festivalu Čtení nad Olzou

V tomto roce probíhá pod záštitou Městské knihovny Český Těšín již 10. ročník mezinárodního festivalu Čtení nad Olzou a my jsme jeho součástí. V rámci programu nabízíme exkurzi JAK SE VYRÁBÍ KNIHA. Těšit se můžete na hodinovou, komentovanou prohlídku výrobními prostory naší tiskárny. Srdečně zveme všechny zájemce. Již příští čtvrtek 8.6.2017.

Přihlásit se můžete ZDE

22.05.2017 - Knihy z FINIDRu vyhrávají

Knihy z FINIDRu vyhrávají

Jakého většího zadostiučinění se nám může dostat, než vyrábět pro naše klienty oceněné knihy? Mezi Nejkrásnějšími knihami Slovenska 2016 se umístily hned 3 tituly z naší dílny - Piesnenie (Milan Lasica - Marek Ormandík), Ročenka slovenskej architektury 2014/2015, Traja kamoši a fakticky fantastický poklad (Babča B. Kardošová). Všechny tyto knihy pochází z Vydavateľstva SLOVART, spol. s r.o., kterému společně s autory velmi gratulujeme. Vážíme si výborné a dlouholeté spolupráce. Velký dík patří všem našim zaměstnancům, kteří umí vyrábět vítězné knihy.

Knihy z FINIDRu vyhrávají
Knihy z FINIDRu vyhrávají
Knihy z FINIDRu vyhrávají
Knihy z FINIDRu vyhrávají
Knihy z FINIDRu vyhrávají
Knihy z FINIDRu vyhrávají

03.05.2017 - Veletrh Svět knihy 2017

Veletrh Svět knihy 2017

Přijďte nás navštívit na náš stánek na Veletrhu Svět knihy. Těšíme se na Vás!

Home » Aktuality