29. 1. 2024

Ano, je tomu tak! I letos pokračujeme v naší úžasné tradici, kdy za každou vaši zakázku zasadíme jeden nový strom. Pomáháme tím k obnově našich lesů a obnově monokultury.

Společně s neziskovou organizací jsme v minulém roce provedli dvě sázecí akce, kterých se aktivně zúčastnili i naši zaměstnanci. Jejich účast byla nepostradatelná a přispěla k zasazení téměř 4 000 nových stromů v našem regionu. Bohužel podzimní počasí nám již neumožnilo sázecí akce uspořádat, a tak zbylé nové stromy plynoucí z vašich realizovaných zakázek v minulém roce už vysázela nezisková organizace sama v dalších lokalitách Beskyd.

V letošním roce opět plánujeme sázecí akce jak na jaře, tak na podzim. Věříme, že počasí nám letos povolí zrealizovat více akcí a i počet nově zasazených stromů bude ještě větší.

A jaké jsou čísla od roku 2021, kdy jsme s naším závazkem začali? Vysadili jsme již 36 558 nových sazenic stromů v několika horských oblastech. Úžasné číslo!

Děkujeme vám za vaši podporu při obnově životního prostředí. Každá vaše zakázka má skutečně pozitivní dopad na naši planetu.