Firemní akce

Finidracký den

Tradiční setkání pro naše zaměstnance a jejich rodiny s bohatým programem jak pro děti, tak dospělé, je jednou z příležitostí, jak si společně užít volné sobotní odpoledne v přírodě ve sportovním a soutěživém duchu.

Mikuláš pro děti

Každoroční nadílka a pestrý program pro děti našich zaměstnanců vykouzlí úsměv a potěší každou ratolest.

Tematický firemní večírek

Poděkování za celoroční práci v příjemné atmosféře tematického večírku  je oslavou a přivítáním nadcházejícího roku.

Firemní liga bowlingu a badmintonu

Sportovní nadšenci si měří své síly a výdrž v tradiční firemní lize v badmintonu a bowlingu, putovní pohár a věcné ceny jsou už jen třešničkou na dortu.

Oslavy k příležitostem vyrobení miliontých knih

Chutné snídaně a slavnostní obědy při příležitosti vyrobení 100., 200., 300. a 400. milionté knihy jsou pro nás zpestřením běžného dne.

Akce pro bývalé spolupracovníky

Velice si vážíme našich zaměstnanců, kteří si již užívají zaslouženého důchodu a těší nás, že se společně potkáváme i nadále na pravidelných setkáních nebo akcích pořádaných právě jen pro ně.

Ostatní akce

Den otevřených dveří

Vidět, jak vznikají krásné a rozmanité knihy je u nás možné při příležitosti Dne otevřených dveří, kde všechny zájemce během komentované prohlídky provedeme celým procesem výroby knihy.

Den pracovních příležitostí

Zájemci o práci v naší tiskárně se mají možnost zúčastnit Dne pracovních příležitostí a seznámit se tak s pracovním prostředím, atmosférou a s nabídkou pracovních pozic přímo u nás.

Sázíme stromy

Již pravidelně několikrát do roka sázíme společně s našimi zaměstnanci nové stromy, které plynou z realizovaných zakázek v daném roce.

Jarmarky chráněné dílny Puntík

V prostorách naší recepce pravidelně pořádáme jarmarky, kde můžeme podpořit zakoupením ručně zhotovených výrobků hendikepované lidi, jejichž šikovnost a tvořivost je otištěná v každém produktu.

Odborná praxe

Pro studenty nabízíme získání prvních pracovních zkušeností v reálném provozu formou odborné praxe.

Exkurze

Pravidelně pro školy organizujeme exkurze, při kterých jim ukážeme a představíme celý proces výroby knihy.

Více o tom, kde všude se snažíme pomoci, naleznete zde.