Podporujeme Babyboxy

Protože nám není lhostejný osud nechtěných dětí, podporujeme projekt na záchranu narozených dětí a přispíváme finančním darem na provoz babyboxů v České republice.

600 pracovních pozic

Jsme významným zaměstnavatelem v regionu, dlouhodobě poskytujeme práci přibližně 600 zaměstnancům.

Elektrický vozíček pro Klárku

Věříme, že sny se mají plnit. V roce 2015 tým naší tiskárny pořídil mladé slečně Klárce Hospůdkové elektrický vozíček, který jí usnadní život.

Škola v Etiopii

Díky organizaci člověk v tísni a Postavme školu v Africe se podařilo v roce 2015 uskutečnit stavbu již 17. školy v Etiopii. Jsme rádi, že naše tiskárna mohla také finančné pomoci.

Dobrovolnické centrum ADRA

Podporujeme Dobrovolnické centrum ADRA, jehož posláním je dobrovolnictví v organizacích, jež poskytují služby a péči dětem, mládeži, seniorům, osobám se zdravotním postižením a osobám s těžkým onemocněním.

Zdravotní klaun

Spolupracujeme s neziskovou organizací Zdravotní klaun, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví.

Vzdělání v našem okolí

Podporujeme školy, školky, neziskové organizace a aktivity dětí i studentů v našem okolí.

Nový obor polygrafie

Iniciovali jsme vznik oboru polygrafie a tiskař na polygrafických strojích na Albrechtové střední odborné škole v Českém Těšíně, kde jsme generálním partnerem již od roku 2008.

Naše spolupráce zahrnuje například zprostředkování vhodného strojového vybavení, zajištění praxe studentů v naší tiskárně, spolupráci na tvorbě vzdělávacích programů, soutěž Duplex a mnoho dalšího.

Celé Česko čte dětem

Již několik let se aktivně podílíme na osvětovém projektu Celé Česko čte dětem. Oslovila nás myšlenka pravidelného čtení dětem 20 minut denně, každý den, kdy prostřednictvím společného čtení budujeme pevné vazby v rodině.

Předčítání rozvíjí osobnost dítěte, paměť i představivost, učí myšlení a utváří pevné pouto mezi rodičem a dítětem. Projekt se již dostal do povědomí rodičů a nás těší, že knihy, které naše tiskárna vyrobí, pohladí po duši a rozšíří fantasii nejen těm, kteří si knihu umí přečíst sami, ale také těm nejmenším.