Černobílý tisk

Precizní černobílý tisk pro náročné publikace provádíme na špičkových offsetových strojích Heidelberg.

Ekonomicky výhodný černobílý tisk je výsledkem použití rotačních strojů VariQuick, dvou strojů Zirkon Forta.

Variquick umožňuje tisknout na role do 720 mm, Forta Zirkon 620 mm.

Barevný tisk

Tisk barevných a jiných tiskovin provádíme na nejmodernějších strojích HEIDELBERG, které poskytují dostatečnou kapacitu a špičkovou kvalitu.

Vrcholem našeho strojového parku jsou tři tiskové stroje HEIDELBERG Speedmaster XL-106 s osmi tiskovými jednotkami s obracením. Poslední z nich byl instalován v roce 2020, jako jeden z prvních ve střední a východní Evropě v nejnovější generaci s certifikací CO2 neutral. Správnou barevnost tiskových výstupů hlídáme pomocí spektrofotometrického měření Inpress Control, které je integrováno přímo ve stroji a během tisku průběžně kontroluje barevnou správnost i stálost.

Pro tisk obálek, přebalů a potahů máme k dispozici stroj HEIDELBERG XL 75-5L v nejnovější generaci 2020, jehož pátá tisková věž umožňuje tisknout pátou přímou barvu a zároveň je stroj vybaven disperzní lakovací jednotkou pro ochranu nebo zušlechtění potištěných archů. I tento stroj je CO2 neutral.

 

Pro špičkový a kvalitní tisk využíváme nejmodernější tiskové technologie typu:

  • Variquik
  • Zirkon Forta RO 660
  • Heidelberg Speedmastery XL 106-8-P
  • Heidelberg Speedmaster XL 75-5+L
  • Heidelberg Speedmaster XL 106-4-P
  • Heidelberg Speedmaster SM 102-2
  • pro přípravu tiskových desek stroje Heidelberg Suprasetter 106

FRESH PRINT

ISO 12647-2:2013

FRESH PRINT

Jednoduše pro barvy živější než kdy dříve i na nenatíraných papírech. Nemožné? Ne pro naše technology a tiskaře, kteří posunuli kvalitu standardního tisku na zcela novou úroveň.

Jedná se o tiskovou techniku vytvořenou pro tisk na nenatírané papíry, jehož účelem je simulovat tisk na natírané materiály. Výsledek tisku je barevně výraznější a živější.

FRESH PRINT je možné využít pouze při tisku ve CMYK, a to na námi pečlivě vybrané portfolio papírů, které splňuje parametry pro tisk touto technologií. S výběrem ideálního papíru pro vaši knihu vám pomůže náš obchodní zástupce.

To musíte vidět na vlastní oči!

Připravili jsme pro vás ukázky tisku technologií FRESH PRINT na nejpoužívanějších nenatíraných papírech. Pro srovnání také obdržíte identický materiál vytištěný v široce používaném standardu ISO 12647-2:2013.

Pro získání vzorků prosím kontaktujte svého obchodního zástupce.

Kontakty

fotka brozur

Myslíme ekologicky

Není nám lhostejné v jakém prostředí žijeme. A i když knihy jsou z papíru a papír ze stromů, dbáme na to, aby byly vyrobené z šetrně obhospodařovaných lesů. Rovněž tak k výrobě všech knih využíváme ekologicky šetrnou elektrickou energii z obnovitelných zdrojů a aktivně snižujeme svou uhlíkovou stopu.

Více o ekologii