Černobílý tisk

Precizní černobílý tisk pro náročné publikace provádíme na špičkových offsetových strojích Heidelberg.

Ekonomicky výhodný černobílý tisk je výsledkem použití rotačních strojů VariQuick, dvou strojů Zirkon Forta.

Variquick umožňuje tisknout na role do 720 mm, Forta Zirkon 620 mm.

Barevný tisk

Tisk barevných a jiných tiskovin provádíme na nejmodernějších strojích HEIDELBERG, které poskytují dostatečnou kapacitu a špičkovou kvalitu.

Vrcholem našeho strojového parku jsou tři tiskové stroje HEIDELBERG Speedmaster XL-106 s osmi tiskovými jednotkami s obracením. Poslední z nich byl instalován v roce 2020, jako jeden z prvních ve střední a východní Evropě v nejnovější generaci s certifikací CO2 neutral. Správnou barevnost tiskových výstupů hlídáme pomocí spektrofotometrického měření Inpress Control, které je integrováno přímo ve stroji a během tisku průběžně kontroluje barevnou správnost i stálost.

Pro tisk obálek, přebalů a potahů máme k dispozici stroj HEIDELBERG XL 75-5L v nejnovější generaci 2020, jehož pátá tisková věž umožňuje tisknout pátou přímou barvu a zároveň je stroj vybaven disperzní lakovací jednotkou pro ochranu nebo zušlechtění potištěných archů. I tento stroj je CO2 neutral.

Dále disponujeme dvěma dalšími archovými ofsetovými stroji značky Heidelberg pro barevný i černobílý tisk.

Myslíme ekologicky

Není nám lhostejné v jakém prostředí žijeme. A i když knihy jsou z papíru a papír ze stromů, dbáme na to, aby byly vyrobené z šetrně obhospodařovaných lesů. Rovněž tak k výrobě všech knih využíváme ekologicky šetrnou elektrickou energii z obnovitelných zdrojů a aktivně snižujeme svou uhlíkovou stopu.

Více o ekologii