Černobílý tisk

Precizní černobílý tisk pro náročné publikace provádíme na špičkových offsetových strojích Heidelberg.

Ekonomicky výhodný černobílý tisk je výsledkem použití rotačních strojů VariQuick, dvou strojů Zirkon Forta.

Variquick umožňuje tisknout na role do 720 mm, Forta Zirkon 620 mm.

Barevný tisk

Tisk barevných publikací a jiných tiskovin provádíme na strojích HEIDELBERG, které poskytují dostatečnou kapacitu a špičkovou kvalitu.

Vrcholem našeho strojového parku jsou dva tiskové stroje HEIDELBERG SpeedMaster XL-106 s osmi tiskovými jednotkami, kdy jeden je vybaven odvíječem kotoučů Cut Star, který umožňuje tisknout nejen z archů s rychlostí 18 000 archů za hodinu ale také z rolí. Stálobarevnost tiskových výstupů hlídáme pomocí spektrofotometrického pultu Inpress Control, který dokáže vyhodnocovat barevnost měřící škály i celého archu.

Pro tisk obálek, přebalů a potahů máme k dispozici stroj HEIDELBERG, jehož pátá tisková věž umožňuje tisknout pátou přímou barvu nebo lakovat strojovým lakem při jednom průchodu strojem. Dále disponuje dvěma archovými ofsetovými stroji značky Heidelberg pro barevný tisk.

Myslíme ekologicky

Není nám lhostejné v jakém prostředí žijeme. A i když knihy jsou z papíru a papír ze stromů, dbáme na to, aby byly vyrobené z šetrně obhospodařovaných lesů. Rovněž tak k výrobě všech knih využíváme ekologicky šetrnou elektrickou energii z obnovitelných zdrojů a aktivně snižujeme svou uhlíkovou stopu.

Více o ekologii