Včasná a rychlá expedice

Naše expedice pracuje ve dvou směnném provozu, a tak jsme schopní expedovat knihy ke koncovým zákazníkům takřka okamžitě do všech zemí EU. Pro zabezpečení nejvyšší kvality balíme zboží do několika ochranných vrstev – krabice, papírové lepenky a strečovací fólie. Další specifikace pro balení zboží a palet si může zákazník zvolit dle svého přání nebo dle zvoleného druhu přepravy – silniční, lodní nebo letecké.

Spolehlivá přeprava

Zboží pro zákazníky doručujeme na nejrůznější místa – do skladů i rodinných domů, knihkupectví nebo kanceláří. Věříme, že konečným nositelem kvality a značky naší tiskárny je dopravní prostředek a jeho řidič, a proto pro přepravu zboží volíme vždy spolehlivé dopravce, se kterými spolupracujeme již řadu let. Všechny naše vozidla jsou řízeny dispečersky a prakticky všechny přepravy jsou řešeny Just In Time, tedy doručení na předem dohodnutý datum a čas.

Myslíme ekologicky

Není nám lhostejné v jakém prostředí žijeme. A i když knihy jsou z papíru a papír ze stromů, dbáme na to, aby byly vyrobené z šetrně obhospodařovaných lesů. Rovněž tak k výrobě všech knih využíváme ekologicky šetrnou elektrickou energii z obnovitelných zdrojů a aktivně snižujeme svou uhlíkovou stopu.

Více o ekologii