Baví tě komunikovat se zákazníky a navíc v němčině? Chceš být jejich podporou? Pokud ano, pak pozice Referenta zákaznického servisu je skvělou příležitostí právě pro Tebe!

Tak nečekej, až ti život sám napíše profesní kapitolu. Pojď ji tisknout rovnou s námi!

CO TĚ ČEKÁ:

CO POŽADUJEME:

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

NÁSTUP

PRACOVNÍ DOBA

INFORMAČNÍ POVINNOST SPOJENÁ SE ZPRACOVÁNÍM ŽIVOTOPISŮ

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost FINIDR s.r.o., IČ: 60778172, se sídlem Lípová 1965, 73701 Český Těšín, tel.558 772 111, email jobs@finidr.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného kandidáta a sjednání pracovní smlouvy na hledanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, emailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů.

Zakládáme si na čistém a příjemném pracovním prostředí.

Přeci jen v práci trávíme třetinu dne...

Příběhy zaměstnanců

Mistr tisku, 5 let ve FINIDRu

„Do FINIDRu jsem nastoupil v lednu 2019. Původně jsem nastoupil na oddělení průmyslového inženýrství. Po nějaké době mi byla majitelem nabídnuta pozice mistra tisku, na které jsem do teď." JAK JSI SPOKOJENÝ VE FINIDRU? „Na této pozici jsem velice spokojený. Každý den přináší něco nového. Moc se mi líbí spolupráce

Celý příběh

Specialista marketingu, 5 let ve FINIDRu

PROČ BYL PO DOKONČENÍ STUDIA FINIDR TVÁ PRVNÍ VOLBA? „Líbilo se mi spojení knih a marketingu. Navíc ve firmě, která už je v dnešní době téměř 30 let na trhu a za tu dobu se stala jednou z největších v Evropě. Také to mám autem jen dvacet minut z domova.

Celý příběh

Technik procesu, 11,5 roku ve FINIDRu

„Do naší firmy jsem nastoupila hned po střední škole a jsem zde již přes 11 let. Práce ve FINIDRu, konkrétně na skládačkách, je velice pestrá. Každým dnem se učíme nové vychytávky a přijímáme výzvy zákazníků, kteří mají vysoké požadavky na kvalitu." JAKÉ JSOU TVÉ ÚSPĚCHY? „V tiskárně jsem začínala jako

Celý příběh

Strojník ve výrobě - skládačky, 2 roky ve FINIDRu

JAK JSI SPOKOJENÁ VE FINIDRU? „Práce na skládačkách je zodpovědná a také se vždy mohu spolehnout na pomoc svých kolegyň a lektorky. Taktéž jsem spokojená se zaškolením, kde nám byly dobře prezentovány všechny potřebné informace. Na skládačkách je příjemná atmosféra."

Celý příběh

Jak to všechno probíhá?

Vše probíhá v poklidu a v příjemné atmosféře. Úspěšní kandidáti se po vyřízení všech potřebných formalit seznámí s týmem a projdou si zaškolením, které jsou pro jejich pozici nezbytné.


Pošleš svůj
životopis

Vyčkáš, až tě kontaktujeme

Přijdeš na
pracovní pohovor

Absolvuješ prohlídku u lékaře

Podepíšeš smlouvu

Začneš pracovat
ve FINIDRu

S kým se v průběhu výběrového řízení potkáš?

Ing. Maryla Adamčíková

Vedoucí pozice

+420 558 772 260

Ing. Šárka Adamčíková

Dělnické pozice

+420 558 772 263

Ing. Lenka Hlisnikovská

Administrace pracovního poměru

+420 558 772 220

Mgr. Kateřina Czempková

Personalista

+420 558 772 243