10.07.2014 – Vzdělávání

10. 7. 2014

Vzdělávání všech zaměstnanců je důležitou součástí strategie naší tiskárny s cílem stále zlepšovat péči a servis pro naše klienty.
V rámci prohlubování znalostí jsme navštívili papírnu Mondi SCP a.s. a viděli v praxi, jak se vyrábí hlavní surovina na výrobu knihy. Mondi SCP a.s. v Ružomberoku patří s kapacitou 620 000 tun papíru k nejvýznamnějším výrobcům bezdřevého nenatíraného papíru v Evropě. Všichni účastnící exkurze, která bude mít další pokračování, vyjádřili velkou spokojenost s návštěvou papírny.

15.08.2011 – Vzdělávání

15. 8. 2011

Vzdělávání napříč celou naší tiskárnou je jedním z důležitých úkolů, které v průběhu tohoto roku postupně realizujeme. Naším cílem je nejen zaškolování nových zaměstnanců, ale také prohlubování znalostí stávajících zaměstnanců a zlepšení interní komunikace napříč odděleními.

Těší nás, že jsou jednotlivá školení pro naše zaměstnance přínosem a jsme rádi, že je vzdělávání nejen v oblasti polygrafie zajímá a baví. Investicemi do vzdělávání našich zaměstnanců se stále snažíme zlepšovat náš servis pro zákazníky.

 

Všechny certifikáty