25. 5. 2012

Jako každoročně jsme také letos v květnu prezentovali své tiskařské a knihařské umění na největším knižním veletrhu v České republice – Svět knihy Praha 2012. Během čtyř dnů navštívilo tento knižní veletrh na 400 vystavovatelů z více jak 30 zemí a regionů celého světa. Veletrh Svět knihy je velmi populární také mezi širokou čtenářskou veřejností a pravidelně je cílem více než 40 tisíc návštěvníků.

Naše tiskárna se stejně jako v loňském roce prezentovala samostatným stánkem, který nabízel příjemné zázemí pro obchodní jednání. Letošní ročník byl pro nás ve znamení oslav plnoletosti, protože „Jsme tu pro Vás již 18 let„! V průběhu konání veletrhu jsme klienty seznámili také s nadcházejícími investicemi, které budeme v tomto roce realizovat.
Náš stánek jsme navíc „ozdobili“ nádherným historickým knihařským lisem, který měl velký úspěch a zaujal spoustu návštěvníků. Také produkce naší tiskárny, kterou jsme vystavovali, obsahovala mnoho zajímavých a krásný vzorků a specialit. Po celou dobu veletrhu probíhala v naší expozici obchodní jednání s domácími i zahraničními klienty, kterých se účastnil kompletní obchodní tým v čele s majitelem tiskárny FINIDR panem Jaroslavem Drahošem a obchodním ředitelem panem Miroslavem Klosem.