6. 5. 2024

Rádi přinášíme skvělé zprávy! Ta poslední se týká naší nedávné zaměstnanecké akce v rámci našeho závazku, kdy za každou zakázku vysadíme jeden nový strom. A tak oproti loňském podzimu, kdy nám počasí nepřálo a sázeních jsme se zúčastnit osobně nemohli, byly letošní podmínky pro sázení ideální a my tak mohli konečně vyrazit zpět do horského terénu a začít sázet. Během dvou dnů jsme společně vysadili 1 800 nových stromků!

Tato akce nám opět přinesla nejen radost ze společného úsilí, ale také důležitý krok směrem k obnově našich lesů. Díky naší partnerské neziskové organizaci jsme našli vhodnou lokalitu pro osazení.
Vzhledem k místní horské monokultuře jsem tentokrát sázeli pouze sazenice jedlí. Naši zaměstnanci prokázali opět svou odhodlanost a nadšení při zapojení se do této důležité a záslužné činnosti, což nás velmi těší.

Zbylé stromky, které vzešly z jarních zakázek vysázela nezisková organizace ještě do přelomu dubna a května. Další výsadby jsou plánovány na podzim letošního roku. A my pevně věříme, že nám počasí bude přát a budeme moci být u toho!

Od začátku naší iniciativy jsme společně s našimi klienty pomohli zalesnit naše lesy o úžasných 38 771 stromků! 

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další společné úspěchy v obnově naší přírody.