Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20140703121150-5445-1-nej-knihy-slovenska-foto.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

7. 5. 2014

Je nám velkou ctí, že vyrábíme již pět let po sobě Nejkrásnější knihy Slovenska.
Mezi Nejkrásnější knihy Slovenska 2013 byly zařazeny celkem čtyři krásné knihy, které jsme tiskli a knihařili pro Vydavateľstvo Slovart – umístily se v následujících kategoriích: 1. Vědecká a odborná literatura – Martin Slobodník: Labrang – svet tibetského kláštera; 2. Za krásnou literaturu – Július Satinský: Listy Oľge; 3. Literatura pro děti a mládež – Alexander Salmela: Mimi a Líza; Cena BIBIANY vydavatelství za nejkrásnější dětskou knihu – Vydavateľstvo Slovart, spol. s r. o., Bratislava za knihu Marta Hlušíková: Môj dedko Rýchly šíp.
Děkujeme Vydavateľstvu Slovart za projevenou důvěru, které si velmi vážíme a autorům vítězných knih gratulujeme. Ocenění a poděkování patří také všem našim zaměstnancům, kteří se na výrobě těchto krásných knih podíleli. Jsme hrdí a zároveň nás velmi těší, že se toto nejvyšší ocenění pro FINIDR stává milou tradicí.