15. 5. 2011

Půlka měsíce května je již tradičně ve znamení pražského mezinárodního knižního veletrhu Svět knihy, který letos navštívilo na 38 tisíc milovníků literatury.

Na veletrhu Svět knihy 2011 nemohla chybět ani naše tiskárna, která se v letošním roce prezentovala ve zcela nové expozici. Vytvořili jsme moderně pojatý stánek s přehledným uspořádáním, množstvím vzorků a specialit, které vznikly v útrobách naší tiskárny. Náš stánek byl po tři dny plný obchodních jednání s domácími i zahraničními nakladateli, kterých se účastnil majitel tiskárny FINIDR pan Jaroslav Drahoš společně s obchodním ředitelem panem Miroslavem Klosem a kompletním obchodním týmem.

V rámci pražského mezinárodního knižního veletrhu Svět knihy 2011 byly v jednotlivých kategoriích předány ceny za  Český bestseller 2010, který poukazuje na kvalitní původní česká i překladová literární díla na našem trhu. Letos se na prvním místě umístila kniha Biomanželka autora Michala Viewegha, který z rukou našeho obchodního ředitele pana Miroslava Klose převzal sošku pro nejprodávanějšího autora minulého roku. Gratulujeme!