Tisková zpráva 6. 8. 2014

Přechod na SyteLine 8 ve společnosti Finidr se blíží do finále

Společnost FINIDR, s.r.o, se před časem rozhodla pro generační obměnu svého stávajícího ERP SyteLine 7 používaného od roku 2001. Projekt přechodu na SyteLine 8 není jen technologický upgrade, ale také příležitost pro pročištění dat a rovněž nahrazení systému Data Collection novějším Terminálovým sběrem dat. Počítá se s implementací nových modulů Workbench a Workflow.

Společnost FINIDR používá v informačním systému řadu specifických úprav, ať již dodaných nebo vytvořených vlastními silami. Úpravy včetně vlastních customizací jsou přeneseny do nové verze. Součástí nových úprav je změna interface na účetní systém Ventus, který byl upgradován na vyšší verzi v nedávné době. Aktuálně probíhá finální prověření a odsouhlasení přenesených modifikací, customizací SyteLine a změn na interface.

Předpokládá se využití možností nové verze SyteLine oblasti plánování a rozvrhování, které společnost velmi intenzivně používá. Po nasazení modulu Workbench a Workflow se očekávají přínosy z používání těchto modulů – tj. snadnější a rychlejší přístup k datům, automatizace procesů a některých úloh.

Originál článku