30. 10. 2009

I letos se ve dnech 14. – 18. 10. 2009 konal knižní veletrh ve Frankfurtu. Jako několik předchozích let, tak i nyní jsme se stali jeho součástí. Třetím rokem jsme měli samostatný stánek a prezentovali jsme se v hale mezi ostatními tiskárnami.  Celý obchodní tým se účastnil mnoha obchodních jednání a z některých vznikly zajímavé zakázky. Za zmínku stojí především dotisk naší „oblíbené“ Biologie.

Obchodní oddělení letos reprezentovali – obchodní ředitelka Karin Ploticová, Anna Součková, obchodníci – Petr Guňka, Romuald Siwek, Milan Štencl, Lukáš Wengřín, Pawel Twardzik, Kateřina Morcinková a Sylvie Lysková.

Všem výše uvedeným patří velký dík především za reprezentaci naší tiskárny, protože dny strávené ve Frankfurtu byly náročné. Každý den nejpozději v 9 hodin ráno byli všichni připravení v hale č. 4.0 na stánku B1345 zodpovídat záludné otázky všech kolemjdoucích zákazníků jak stávajících tak potencionálních i těch, kteří si chtěli jen popovídat o polygrafické problematice. Každý den končil nejdříve v 18 hodin  – do hotelu se celé osazenstvo nedostalo dřív než v 19:30 hodin, díky vzdálenosti hotelu od místa konání veletrhu a také kolon, které se táhly někdy i několik kilometrů.

Teď je úkolem celého obchodního oddělení dotáhnout veškerá obchodní jednání ke zdárnému konci a především uspokojit veškeré požadavky zákazníků k jejich plné spokojenosti.