Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20131018040411-9592-1.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

14. 6. 2007

Den otevřených dveří pro naše partnery jsme uspořádali 14. června 2007, abychom se s nimi setkali ještě před dovolenými a před vypuknutím předvánoční pracovní horečky, která nás čeká vždy od srpna. Byli zváni všichni naši zákazníci i dodavatelé. Přestože nám počasí moc nepřálo, akce splnila všechny cíle, které jsme od ní očekávali.

Slavnostní den odstartovalo uvítání hostů v jedenáct hodin dopoledne. Po krátkém proslovu obchodního ředitele Martina Malého následovala prezentace tiskárny. V jejím rámci se hosté dozvěděli vše důležité o našich výrobních možnostech, výrobcích a nových službách včetně color managementu. Pozornost byla věnována také on – line službám, B2B platformě a propojení činnosti zákazníka s činností tiskárny. Po přísunu informací následoval oběd formou rautu, při němž se mohli zájemci na cokoliv zeptat nebo prostě jen popovídat. Krátce po jedné hodině začala prohlídka tiskárny, Hosté se mohli přesvědčit, že tvrzení o tom, že jsme nejmodernější tiskárna ve střední Evropě nejsou jen slovy, ale skutečností. Při této příležitosti jsme jim představili nejnovější technologie, moderní vybavení a nové stroje, o které jsme v poslední době rozšířili naši tiskárnu. Dále jsme seznámili klienty s novými trendy na knižním trhu a novými službami, které chceme našim partnerům poskytnout, aby byli spokojeni s výsledky naší práce. V rámci prohlídky si každý, kdo projevil zájem, mohl vlastnoručně vyrobit svou knihu na zavěšovací lince. Výsledky byly různé, každopádně se naši partneři přesvědčili o tom, že knihařina vyžaduje značné odborné a profesionální znalosti a zkušenosti.

Provoz jsme procházeli ve skupinkách a každý z průvodců informoval zákazníky o procesu výroby, strojích, nových možnostech a trendech. Zákazníkům byla předvedena nová linka, která byla uvedena do provozu teprve nedávno, a na níž se dnes již vyrábí velká část zakázek. Prohlídkou formální část dne skončila a hosté se mohli ubytovat v hotelu. Od půl páté pro ně byl připravený sportovní a zábavný program. Partneři se zúčastnili jízdy na čtyřkolkách,  zahráli  si  stolní  fotbal,  mohli se převtělit  do  zápasníků  sumo a nebo mohli navštívit zábavné atrakce. Adrenalinovou příchuť měly především lidské kuželky, což byla obdoba zorbingu. Místo nafukovací koule však byl odvážlivec uzavřen v kovové konstrukci a zažil pocit, jaké to je se v ní koulet. Přes chmurné počasí vládla celému dni usměvavá a příjemná nálada. Tu podpořila i afterparty, která se protáhla až do ranních hodin následujícího dne. Na ní se při pohodové hudbě pouštěné profesionálním DJ hosté mohli bavit bez jakýchkoliv formalit, a to bez ohledu na vybrané téma. Nechybělo pochopitelně
ani pohoštění.

Celkově byla akce zákazníky hodnocena velmi kladně. Pozvání přitom přijali hosté jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. V průběhu dne zbyl i čas na projednání spolupráce a navázání užitečných obchodních kontaktů.