01.06.2012 – Celé Česko čte dětem

1. 6. 2012

Přesně před rokem byla naše tiskárna součástí prvního Mezinárodního týdne čtení dětem, které bylo svátkem dětí a literatury v celé České republice.
Letošní červnový týden od 1. do 7. 6. již tedy tradičně u nás patří ČTENÍ DĚTEM. Osvětový projekt Celé Česko čte dětem®, který je organizátorem této akce, připravil pro velký úspěch jeho druhé pokračování. Cílem TÝDNE ČTENÍ DĚTEM je upozornit na důležitost čtení knih, ve kterých nic není nemožné. Čtení je dobrodružství! Čtení je radost!

15.02.2012 – Celé Česko čte dětem ®

15. 2. 2012

Jsme rádi, že se můžeme jako partner podílet na krásných akcích pro děti, které pořádá obecně prospěšná společnost Celé Česko čte dětem ®.
Vyrábět knihy vnímáme jako naše poslání, které je velmi úzce propojeno s posláním této obecně prospěšné společnosti, což je budovat pevné vazby v rodině prostřednictvím společného čtení.

Během roku 2011 proběhly v rámci projektu Celé Česko čte dětem tři celostátní soutěže výtvarné, čtenářské a soutěž „Ta naše básnička česká“, dále dvě skupiny dobrovolníků pravidelně předčítají v nemocnicích malým dětem, čímž jim zpříjemňují pobyt v tomto zařízení.
Tyto a mnoho dalších činností a akcí má za cíl motivovat rodiče a děti k aktivnímu trávení společného volného času a my věříme, že je pro všechny tím nejcennějším.

01.10.2010 – Celé Česko čte dětem ®


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20131018034657-0369-1.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

1. 10. 2010

Jsme rádi, že se můžeme podílet na osvětovém projektu Celé Česko čte dětem ®. Oslovila nás nejen myšlenka, že pravidelné čtení dětem 20 minut denně, každý den, rozvíjí osobnost dítěte, paměť i představivost, učí myšlení, ale také utváří pevné vazby v rodině. Projekt se již dostal do povědomí rodičů a nás těší, že knihy, které naše tiskárna vyrobí, pohladí po duši a rozšíří fantasii nejen těm, kteří si knihu umí přečíst sami, ale také těm nejmenším (dokument v pdf). Pravidelné čtení pohádek na dobrou noc je tou nejlepší investicí do úspěšné budoucnosti našich dětí.

 

Všechny certifikáty